دوشنبه 1 مرداد 1397
مطالب فنی
 •  

  کمیته: ورزش

  صورت جلسه کمیته ورزش کانون مهندسین قائمشهر 10/05/1394

  1-ارائه گزارش خانم مهندس ولیپور در خصوص اعضای ثبت نام کرده در فراخوان علاقه مندان به رشته های مختلف ورزشی، که متاسفانه تعداد افراد ثبت نام کرده بسیار پایین می باشد،از این جهت به پیشنهاد خانم مهندس فراخوان می بایست از طریق پیامک نیز انجام گیرید.

  2-      ارائه گزارش آقای مهندس موسوی مسئول رشته بسکتبال در خصوص تقویم سالیانه فعالیت این رشته و ارائه ریز هزینه به صورت مکتوب به کمیته ورزش صورت گرفته است
  .

  3-      ارائه گزارش آقای مهندس متانی مسئول رشته کوه نوردی و گلگشت در خصوص برگزاری دو برنامه جشن تیرگان و روز ملی دماوندکوه در تاریخ 2 مرداد و صعود به قله سبلان در تاریخ 7 و 8 و 9 مرداد انجام شد.

  4-      بنا به توافق حاضرین در جلسه به دلیل پیگیری بیشتر مصوبه های کمیته ورزش و جمع بندی آن ها،جلسه فوق العاده این کمیته در تاریخ 17/05/1394 ساعت 6 برگزارمی گردد.

  پیشنهادات:

  1-      با توجه به استقبال ضعیف اعضا از فراخوان در سایت کانون،پیشنهاد می گردد اطلاع رسانی فراخوان از طریق پیامک به اعضا نیز صورت پذیرید.

  2-      مقررگردید حداکثر تا جلسه آینده،مسئولین هر کمیته نسبت به ارائه تقویم زمانبندی و هزینه های سال 94 رشته تخصصی اقدام نمایند.

  3-      مسئول رشته فوتسال،آقای مهندس آصفی پیشنهاد نمودند جهت شرکت تیم فوتسال کانون مطابق با سنوات گذشته،تیم فوتسال کانون در لیگ استان شرکت نموده و خواستار ارائه پیشنهاد در هیات مدیره و پیگیری آن شدند.


  ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ


  تاريخ انتشار : 1394/05/13 08:51 | دسته بندی : اخبار کمیته ها | بازدید : 432

  مشاهده نظرات - 1 نظر
  ارسال نظر برای این مطلب
  نام ایمیل
  عنوان نظر
  متن نظر

  کد امنیتی زیر را وارد کنید

  نظرات ارسال شده برای این مطلب
  جهت بهبود بخشیدن به برنامه ورزشی تنیس روی میز - ارسال شده توسط عباس محمودی
  همانطوریکه از صورتجلسه های ورزشی مشخص میباشد متاسفانه درکمیته ورزشی در رشته تنیس روی میز نمایندی در جلسات حضورندارند . پیشنهاد می کنم جهت ارتقاء و بهبود این رشته ورزشی لااقل یکی از ورزشکاران آقای این رشته که هم در این رشته فعالیت دارند و هم عضو تیم می باشند. در جلسه حضور داشته باشند. شاید به این طریق بتوان از تجربیات این ورزشکاران جهت پیشرفت این رشته استفاده بهینه را کرد